Artykuł

Poznaliśmy medalistów MP skuterów wodnych w slalomie równoległym

Pierwszy raz w historii odbyły się Mistrzostwa Polski skuterów wodnych w slalomie równoległym. Czempionat zdominowali zawodnicy klubu Black Shadows, którzy łącznie wywalczyli aż pięć medali (w tym dwa złote).

Impreza odbyła się w niepowtarzalnej scenerii - zawody rozpoczęły się wieczorem, a finały zostały rozegrane nocą.

Medaliści Mistrzostw Polski skuterów wodnych w slalomie równoległym - Ełk, 01.08.2014

RO [Runabout Open] + RS [Runabout Stock]

Złoto - Marcin Senda (Black Shadows)
Srebro - Marcin Kamiński (Black Shadows)
Brąz - Andrzej Wisniewski (Black Shadows)

RSN [Runabout Stock Novice]

Złoto - Grzegorz Dobrzański (Black Shadows)
Srebro - Paweł Piątek (Jetski - Nysa)
Brąz - Marcin Warecha (Black Shadows)

JET [Ski Open]

Złoto - Dawid Michalak (Orka)
Srebro - Artur Jabłoński (niezrzeszony)

***

W sobotę kolejny dzień zawodów w Ełku - tym razem odbędzie 2. eliminacja Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych (wyścigi w klasa RO, RS, RSN, JET O).

***

" ["id"]=> string(3) "477" ["intro"]=> string(264) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(2) "pl" ["title"]=> string(69) "Poznaliśmy medalistów MP skuterów wodnych w slalomie równoległym" ["url"]=> string(64) "poznalismy_medalistow_mp_skuterow_wodnych_w_slalomie_rownoleglym" }