Artykuł

JUNIOR NA TOPIE!

Sukces młodziutkiego zawodnika Kacpra Kania (rocznik 2001),  który na Mistrzostwach Świata federacji IJSBA zdobył I miejsce w klasie Junior Ski 10-12  Lites (silniki dwusuwowe).

Zawodnik w pierwszym biegu zajął II miejsce, natomiast drugi bieg wygrał, co dało mu  końcowe zwycięstwo w klasie.

Zawody odbywają się w miejscowości Lake Havasu – Arizona (USA).

Kacper startować będzie jeszcze w tej samej kategorii wiekowej, tj. 10 -12 lat, ale tym razem na skuterze z silnikiem czterosuwowym.

We wspomnianej powyżej kategorii wiekowej do rywalizacji zgłosiło się aż 48 zawodników.

Gratulujemy Kacprowi za osiągnięcie tak wspaniałego rezultatu oraz rodzicom za wsparcie jakiego udzielają synowi w uprawianiu tego trudnego sportu.

Czekamy na kolejne sukcesy młodego zawodnika!