Artykuł

Znamy medalistów MP skuterów wodnych 2012!!!

Olsztyn żegnał piątą eliminacją sezon 2012 skuterzystów wodnych i okazał się bardzo miłym zakończeniem sezonu. Przy słonecznej pogodzie i wielu kibicach zawodnicy rozegrali po dwa biegi w każdej klasie.

W klasie Jet Stock (JET S) najlepszy był Paweł Piątek z JETRIDERSCLUB. Drugi był jego klubowy kolega Artur Jabłoński a trzeci Artur Gniadek, który w Jet Open (JET O) był bezkonkurencyjny i zdobył pierwsze miejsce przed Dawidem Michalakiem(ORKA) i Pawłem Piątkiem (JETRIDERSCLUB).

W klasie skuterów siedzących RUNABOUT STOCK (RS) dziś, jak i w łącznej klasyfikacji, niepokonany Krystian Domański z klubu Black Shadow. Srebro zdobył Mateusz Stańczyk(GKS JETSKI TEAM), który w końcowej klasyfikacji wyprzedził o jeden punkt i Jacka Szuberta z Jet Sportu.

W klasie RUNABOUT OPEN (RO) bezkonkurencyjny okazał się Wiśniewski Andrzej z klubu Blackshadows. Wyprzedził w klasyfikacji końcowej Tomasza Kazimierczaka (JET SKI NYSA) oraz Mateusza Stańczyka (GKS JETSKI TEAM).

W klasie Freestyle zarówno w Olsztynie, jak i we wszystkich eliminacjach najlepszy okazał się Paweł Brewka (100 pkt.). Na drugim miejscu w ostatnich eliminacjach i w końcowej klasyfikacji był Błażej Jędrzejczak (76 pkt.)reprezentujący barwy klubu Orka. Trzecie miejsce z 68 pkt. i brązowy medal zdobył klubowy kolega Błażeja - Michalak Dawid.

string(1306) "

" ["id"]=> string(3) "242" ["intro"]=> string(279) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(2) "pl" ["title"]=> string(46) "Znamy medalistów MP skuterów wodnych 2012!!!" ["url"]=> string(41) "znamy_medalistow_mp_skuterow_wodnych_2012" }